Sierra Sacred Valley

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Eten op locatie

  • Ontbijt

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Sierra Sacred Valley Urubamba hotel met 8 kamers is binnen 3 km van de Heilige vallei van de Inca's gelegen en is versierd met parketvloeren en biedt spatherapie en spadiensten.

    Dit hotel is gelegen op 10 minuten rijafstand van Plaza Manco II.

    Gastenkamers bieden een patio en een balkon, samen met een kastje voor het comfort van de gasten. Ze zijn uitgerust met parket vloeren, geluiddichte ramen en een parketvloer. De privébadkamers zijn voorzien van een haardroger en badlakens, naast een apart toilet en een douche.

    Mis het gratis gekookte op bestelling ontbijt niet tijdens uw verblijf in Sierra Sacred Valley Urubamba. De gasten kunnen genieten van een maaltijd bij het à-la-carterestaurant Sierra of een drankje in de koffiebar nemen. Het restaurant serveert Peruaanse gerechten voor lunch en diner.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00

    Kameropties bij Sierra Sacred Valley Urubamba

    Gastenkamers bieden een patio en een balkon, samen met een kastje voor het comfort van de gasten. Ze zijn uitgerust met parket vloeren, geluiddichte ramen en een parketvloer. De privébadkamers zijn voorzien van een haardroger en badlakens, naast een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto
    Deluxe Double Kamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto Sierra Sacred Valley Urubamba Kamer foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Sierra Sacred Valley Urubamba

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Sierra Sacred Valley Urubamba

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Biedt Sierra Sacred Valley hotel een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, Sierra Sacred Valley hotel biedt hulp bij een luchthavenshuttle. Bel van tevoren om de details te controleren.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Sierra Sacred Valley Urubamba